>çanta

>bu güzel çantayı ben yapmadım,elişi fuarından satın aldım.çok hoş değil mi?çuvalın üzerine bir motif ve çiçekler yapılmış.bu tür bişey yapmak isteyen arkadaşlara fikir olsun.
ben hala şallarla uğraşıyorum.bir kaç arkadaşım bana bu kadar şalı ne yaptığımı sormuşlar.çoğunu hediye ediyorum.sevdiğim insanların doğum gününde ya da anneler gününde onlara sürpriz yapmayı çok seviyorum.şal da, beden sorunu ve kol yaka kesintisi olmadığı için örmek hoşuma gidiyor.ve de verdiğim kişilerinde işine yarayacak bir aksesuar.siyah şalıda bir arkadaşım için örüyorum.gerçi sıcaklar bastırmaya başladı ama seneye hazırlık olur artık.

Advertisements
This entry was posted in çanta. Bookmark the permalink.

5 Responses to >çanta

 1. elay says:

  >hayırlı geceler,yapan llere sağlık,değişik bir fikir.kızım yok yapsam,kullanmak için bn de yaşlıyım.ama beğndim,hoş ve değişik.ben özlüyorum canım o sıcakları,burası da sıcak ama benim memleketim bi başka.hayırlı cumalar arkadaşım.a.e.o.

 2. >çantanın resmini göremedim fırsat bulunca tekrar uğraycağım merak ettim severim partik çalışmalarıöpüyorum canım

 3. dantelistan says:

  >çok cici duruyor elimizden gelmesine rağmen güzel ve fiyatıda uygun oldumu bende kaçırmam genç kızı olanlar için hazır model kesene sağlık sizin dostlarınız ne şanslı hem el emeği hemde şal yani yüreğine sağlık iyi geceler

 4. elay says:

  >s.a.hayırlı geceler canım.az önce yemek blogundaydım.dalgan köftesini gördüm,içim gitti.yoğurtla ne de güzel olur.ellerine sağlık canım.a.e.o.

 5. Baharcicegi says:

  >cok degisik hoc bir canta iyiki almissin sallar hediye ettigin kisiler gercekten cok begenmislerdir cünki hepsi birbirinden emek dolu ve cok güzeller

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s