>pdçs-31-kayısılı pasta

>porselen demlikte yeni evsahibimiz

http://capankizimutfakta.blogspot.com/

kendisine kolaylıklar diliyorum.

bugün kayısılı kek yapayım dedim.bildiğimiz kek tarifi işte.içine kuru kayısıları minicik doğradım sadece.aslında çok güzel olmuştu.fakat kalıptan çıkarırken acele ettim ve de kek dağıldı,parçalandı.ne yapsam diye düşünürken aklıma böyle bir pasta yapmak geldi.

dağılan keki bir kalbın içine parçalayarak yerleştirdim.biraz kayısılı meyve suyuyla ıslattım.üzeri içinde 1 paket krem şanti ve 1 paket kayısılı creme yogo yu tarifine göre karıştırıp,üzerine sürdüm.kayısı ve hindisten cevizi ile de süsledim.yazıkmı olsun yani….nefis olmuştu,evdekiler çok beğendi.

Advertisements
This entry was posted in pasta. Bookmark the permalink.

One Response to >pdçs-31-kayısılı pasta

  1. >SEVGİLİ ARKADAŞIM;http://porselendemlik.comhttp://birdemliksohbet.blogspot.comhttp://selmahlc.blogcu.com tarafından hazırlanmış olan porselen demlik çay saati için 22.ARALIK 2008 (PAZARTESİ)- 04 OCAK2008 TARİHLERİ ARASINDA “PORSELENDEMLİK ÇAY SAATİ ‘NİN 32” EV SAHİBESİ OLARAK http://renklikurabiyeler.blogspot.com/ GÖREV YAPACAĞIMYANİ BEN YAPACAĞIM…SİZ SEVGİLİ ARKADAŞLARIMI VE KATILMAK İSTEYEN HERKESİ ETKİNLİĞİMİZE DAVET EDİYORUM!!!HEP BİRLİKTE ÇOK GÜZEL TARİFLERİ KAZANDIRMIŞ OLACAĞIZ. TARİFLERİNİZİ HAZIRLAYARAK.VE TARİFİNİZE”PORSELEN DEMLİK ÇAY SAATİ 31.HAFTA ” BAŞLIĞINI YAZARAK SAYFANIZDA YAYINLAMANIZI VE BANA YORUM BIRAKMANIZI RİCA EDİYORUM ..C BOXA BIRAKILAN NOTLAR GÖZDEN KAÇABİLİR LÜTFEN YORUM YAZIN.SENİ VE BU YORUMU OKUYAN HERKESİ DAVET EDİYORUMZİYARET EDİPTE BİZZAT DAVET EDEMEDİĞİM DOSTLARIM LÜTFEN BU YAZIYI NERDE OKURSANIZ SİZDE KATILIN EMİNİMBU ETKİNLİK SAYESİNDE BİR ÇOK ARKADAŞIMIZ OLUYOR MUTLAKA KATILIMIZI BEKLİYORUM.. ŞİMDİDEN KATILIMCI ARKADAŞLARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM SELAM VE SEVGİLERİMLE

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s